felestin
16 آذر 1401 - 19:59

۱۶ نفر از عاملان سنگ‌پرانی به کامیون‌ها در استان کردستان بازداشت شدند

فرمانده انتظامی استان کردستان از بازداشت ۱۶ نفر از عاملان سنگ‌پرانی به کامیون‌ها و خودروهای عبوری در محورهای استان خبر داد.

سردار علی آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، از دستگیری عامل سنگ‌پرانی به خودروهای عبوری در محور "کامیاران به سنندج " خبر داد و اظهار داشت: در پی فراخوان‌های معاندان نظام در فضای مجازی برای اعتصاب کامیون‌داران و عدم استقبال رانندگان از این موضوع، عده‌ای افراد فریب خورده با حضور در محورهای مواصلاتی با سنگ‌پرانی مانع اخلال در تردد و حمل و نقل عمومی در محورهای استان می‌شدند که این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی کامیاران با اشراف اطلاعاتی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی در این خصوص، عامل سنگ‌پرانی به کامیون‌های عبوری در محور کامیاران - سنندج را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شد، گفت: در تحقیقات به عمل آمده، متهم اعتراف و از اعمال خود ابراز پشیمانی کرده و به همراه پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

آزادی با اشاره به اینکه تاکنون 16 نفر در این رابطه در استان دستگیر شده است، امنیت را خط قرمز پلیس خواند و تصریح کرد: با مخلان نظم و امنیت مردم و کسانی که بخواهند برای تردد وسایل نقلیه در محورها مواصلاتی استان مزاحمت ایجاد کنند برابر قانون قاطعانه برخورد می‌کنیم.

انتهای پیام/481/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 901110