felestin
05 بهمن 1401 - 16:54

آخرین دست نوشته جوان ۲۰ ساله فلسطینی پیش از شهادت چه بود؟

جوان فلسطینی ۲۰ ساله که امروز پس از اجرای عملیات ضدصهیونیستی به ضرب گلوله به شهادت رسید، پیش از شهادت از فلسطینی ها خواسته بود که هرگز حتی برای یک لحظه اشغالگری را فراموش نکنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه شهاب نیوز، عارف لحلوح جوان فلسطینی ۲۰ ساله امروز در جریان یک عملیات ضدصهیونیستی در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین کدومیم در شرق قلقیلیه به شهادت رسید. نظامیان اشغالگر صهیونیست ظهر امروز چهارشنبه این جوان فلسطینی را به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

وی پیش از شهادتش در آخرین پیامش در صفحه شخصی خودش در فیس بوک نوشته بود: هرگز، حتی برای یک لحظه، وجود اشغالگران را فراموش نکنید، یا در زندگی خود این اشغالگری را عادی نبینید و اگر چنین شد، شما در حال خزیدن به سوی خیانت هستید!

منابع محلی ظهر امروز از عملیات جدید ضدصهیونیستی یک جوان فلسطینی در نزدیکی قلقیلیه در کرانه باختری خبر دادند. در پی این رخداد نظامیان صهیونیست به سوی این جوان فلسطینی شلیک کرده و وی را شهادت رساندند.

شبکه الجزیره اعلام کرد که نظامیان صهیونیست به سوی این جوان فلسطینی که در تلاش برای حمله با سلاح سرد به یک نظامی بوده، تیرانداری کرده اند. از ابتدای سالجاری تاکنون ۲۰ جوان فلسطینی در کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده اند.

آخرین دست نوشته جوان ۲۰ ساله فلسطینی پیش از شهادت چه بود؟

منبع: مهر
شناسه خبر: 997826