felestin
27 اسفند 1401 - 22:33

جوانان هر کشور ضامن پیشرفت آن هستند

بجنورد_ استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه جوانان هر کشوری ضامن پیشرفت آن هستند، گفت: از جوانان انتظار می‌رود در راستای هدف گذاری های استان توانمندی های خود را تقویت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حسین نژاد عصر شنبه در جشنواره تقدیر از جوانان برتر خراسان شمالی اظهار داشت: در هر کشوری نیروی جوان و اندیشمند است که ضامن پیشرفت می‌باشد و می‌تواند چرخ فرهنگ، تولید، ورزش، علم و هنر را به حرکت درآورد.

استاندار خراسان شمالی افزود: در تمام ابعاد رشد و توسعه از جوانان انتظاراتی را داریم تا بدین طریق رشد متوازن را در بخش‌های مختلف شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه اشتغال بزرگترین دغدغه جوانان است، گفت: با جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان این مشکل را حل خواهیم کرد.

حسین نژاد با اشاره به اینکه اشتغال تنها با پشت میز نشستن در ادارات حاصل نمی‌شود، افزود: با اهمیت دادن به مراکز مهارت آموزی، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های دانش بنیان، کارخانجات و صنایع و صادرات این موضوع را به درستی می‌توان مدیریت کرد.

استاندار خراسان شمالی گفت: هدف گذاری استان بر مبنای قابلیت‌ها و ظرفیت‌ها انجام می‌شود که در کنار این موضوع از جوانان هم انتظار داریم تا توانمندی‌های خود را تقویت کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1099534