felestin
21 آذر 1401 - 21:35

جام جهانی فوتبال نمایش واقعی تنفر ملت‌ها از اسرائیل غاصب بود

قزوین- فرماندار قزوین گفت: آن چه در جام جهانی قطر بر علیه اسرائیل اتفاق افتاد چهره واقعی ملت‌ها در دفاع از مظلوم و نفرت انباشته از اسرائیل غاصب بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، عباس کاظمی در جمع نمازگزاران مسجد امام خمینی قزوین با اشاره به حوادث اخیر رخ داده در کشور، اظهار کرد: در این ایام که سپری شد موضوعات مختلفی در افکار عمومی مطرح شد که باید به آن‌ها پاسخ داده شود؛ آنچه که امروز ملت ایران شاهد آن است جلوه کم نظیر از دشمنی و شرارت و مزاحمت برای کشور و ملت است.

وی افزود: در طول ۴۰ سال گذشته چنین فضایی با این حجم از اقدامات و وسعت تجربه نشده بود، امروز دشمنان انقلاب همه ظرفیت و توانایی خود را پای کار آوردند و جنگ جهانی ترکیبی هوشمند را در حوزه‌های مختلف دنبال و پیگیری می‌کنند.

فرماندار قزوین بیان کرد: این حوادث در گذشته نیز وجود داشته است و هر اتفاق متعلق به یک فراز و تاریخ انقلاب است، برای مثال در دهه ۶۰ نیز شاهد اقدامات ضد انقلاب برای به آشوب کشیدن استان‌های مرزی و ایجاد نفاق بودیم، در همان زمان نیز ضد انقلاب در خیابان‌ها افراد را به جرم حزب اللهی بودن مورد حمله قرار می‌دادند.

وی یادآور شد: بعد از آن شاهد جنگ سخت ۸ ساله بودیم، پس از آن به تحریم‌های اقتصادی و فتنه‌های سیاسی روی آوردند؛ حال امروز با تربیت سرمایه‌های انسانی به دنبال به انزوا کشاندن جمهوری اسلامی در عرصه سیاست هستند، تصور آن‌ها این است که تا سال ۲۰۲۵ یا آمریکا باید باقی بماند یا جمهوری اسلامی، بنابراین در صدد حمله به جمهوری اسلامی هستند و امروز تمام توان خود را به زمین مبارزه آورده‌اند.

کاظمی تاکید کرد: امروز همه آن دشمنی‌ها که در گذشته بوده، در کنار هم قرار گرفته و از جنگ رسانه‌ای نیز بهره می‌برند، گروهک‌های سلطنت طلب، تجزیه‌طلب، منافقین، آمریکا و سایر دشمنان با هم در یک جبهه رسانه‌ای قرار گرفتند و تلاش دارند که با ایران مقابله کنند، دشمنان ما با تمام توان وارد میدان شده‌اند چون می‌بینند ایران در آستانه پیروزی‌های بزرگ در حوزه‌های مختلف است و ما با اتکا به توان داخلی به مرور بر مشکلات فائق خواهیم آمد.

وی یادآور شد: امروز آمریکا احساس خطر کرده است، آن‌ها می‌خواهند جبهه مقاومت را منزوی کنند و آن را از جمهوری اسلامی بگیرند و در این راه اقداماتی مانند شهادت سردار سلیمانی را رقم زدند؛ اما شهادت حاج قاسم نیز نتوانست آنها را به هدفشان برساند.

فرماندار قزوین اظهار کرد: آمریکایی‌ها اخیراً تغییر استراتژی دادند و در صدد بودند که صهیونیست را به قدرت منطقه تبدیل کنند، اما در جام جهانی قطر آنچه که باور نمی‌کردند اتفاق افتاد، مردم کشورهای مختلف حتی آرژانتین که مهد صهیونیست است پرچم فلسطین و مقاومت را در ورزشگاه در دست گرفتند، این یک پیام روشن از طرف همه ملت‌ها در دفاع از مظلوم بود، آنچه در جام جهانی قطر اتفاق افتاد چهره واقعی ملت‌ها در دفاع از مظلوم و نفرت انباشته از اسرائیل غاصب بود.

وی یادآور شد: آن‌ها می‌خواستند جبهه مقاومت را از بین ببرند اما نمی‌دانستند که امت‌های اسلامی منطقه هرگز صهیونیست را به رسمیت نمی‌شناسند، اگرچه با جنگ رسانه‌ای اجازه نمی‌دهند این حمایت از مقاومت دیده شود، آنها دروغ می‌گویند و تمام جامعه را تحت تأثیر قرار می‌دهند تا آنچه که می‌خواهند پنهان بماند و دیده نشود.

کاظمی تاکید کرد: مردم ناراضی هستند و گله دارند، مشکلات اقتصادی و معیشتی وجود دارد، اما ما در بن بست نیستیم، رسانه‌های بیگانه در حال سیاه نمایی افراطی هستند در حالی که ما در طول چهل سال گذشته شاهد خدمات بی نظیری از طرف جمهوری اسلامی بوده‌ایم.

کاظمی یادآور شد: در این یک سال اتفاقات خوبی در ایران افتاده که آمریکا را نگران کرده است؛ در حال حاضر تنها سلاح باقیمانده آمریکا تحریم است که دارد بی اثر می‌شود.، نرخ رشد اقتصادی افزایش پیدا کرده و به ۵ درصد رسیده است؛ حوزه‌های اقتصادی، کشاوزی صنعت و مسکن پیشرفت کرده و آن‌ها از پیشرفت به وجود آمده نگران هستند و تلاش می‌کنند این فرصت را بگیرند، دولت سیزدهم با تمام توان پیگیر حل موضوعات است و با همراهی مردم قطعاً آینده خوبی در حوزه‌های اقتصادی خواهیم داشت.

گفتنی است در ادامه این برنامه که افلاطونی معاون سیاسی امنیتی، افشار معاون امور عمرانی و صالحی معاون امور برنامه ریزی فرمانداری قزوین نیز حضور داشتند فرماندار قزوین و معاونین به صورت چهره به چهره با حاضرین دیدار و دستورات لازم در خصوص مشکلات مطرح شده از طرف مردم را صادر کردند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 907148